Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell bövitenem hogy a...

Mit kell bövitenem hogy a world of tanks alap felbontáson menjen?

Figyelt kérdés

a gépem adatai:


amd athlon 64 x2 4000+

aliveXfire-esata2

ddr2 2 giga ram

nevidia geforce 8800gts


ezzel a spec. a játék fps-e 13-15 között mozog, nekem elég lenne ha ezt feltudnám tornázni 25 ig! mit kell cserélnem?



2015. szept. 11. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Új alaplap,új VGA,új ram,új processzor.
2015. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az egyszerü válaszodat, de a játékkal nem maximális felbontáson szeretnék játszani, hanem alap beállitásokkal. Vagyis most a játék 14 fps en mozog, amit én szeretnék, az csupán 23-24 fps, kétlem hogy ez miatt uj gépet kéne beszerezni...
2015. szept. 11. 21:45
 3/9 anonim ***** válasza:
De bizony hogy új gép kell, az mid van azon mér nem lesz jobb fps-d. Az 1-s igazat irt.
2015. szept. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Brandon41 ***** válasza:
láttam én alap felbontású wotot és szerintem csúnya. legaláábis nekem csúnya,lehet azért mert hozzászoktam a full grafikához meg a 60 közeli fps-hez.de volt már nekem 100 feletti fps-em is
2015. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem értitek nem akarok vele max felbontáson játszani? nem kell nekem 100as fps, amennyit én játszok vele, bőségesen elég a 20 fps is! anyagilag sem tehetném meg hogy uj gépet vegyek... mellette élnem is kell, de annyit meg tudnék tenni érte, hogy vagy bővíteném a ramot, vagy a processzort, de vagy egy erősebb két magra gondoltam, vagy 4 giga ram-ra, pár %-ot biztos vagyok benne hogy javítana a gépem teljesítményén, de nem tudom hogy processzor, vagy a ram amit kellene bővítenem, mind kettőre nem akarok most ki adni
2015. szept. 12. 14:10
 6/9 anonim ***** válasza:
ram és vga használtan egész olcsón megúszod, a sok sznob full grafikásra meg nem kell hallgatni mert egy játékot nem a kinézet kel hogy eladjon,nekem 1366 felbontás mellett min grafikán 15-60fps van laptop adatok:pentium 2.2ghz,4gbram,hd7470m
2015. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyszerű, őrülök hogy van egy értelmes és kielégítő válasz a kérdésemre, első sorban egyébként én is a ram-ra tettem a voksomat, csak gondoltam megkérdezem a többséget mit írnak ezzel kapcsolatban, megpróbálom akkor a memóriát megnövelni, és meglátom hogy fog viselkedni
2015. szept. 12. 16:33
 8/9 Vida Sándor ***** válasza:
2 gb rammal elketyeg, legfeljebb lassabban tölti be a pályákat. A videókártyát cseréld le. AA wot nem támogatja a több magos procit, úgyhogy felesleges azt erőltetni. A wot legkényesebb része a videókártya.
2015. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor nem érted miért is javasoltak új alaplapot, procit és ram-ot.

Na Akkor most kifejteném:

1- Elég öreg(elavult) az alaplapod, ahhoz hogy jobb procit, Vga-t vegyél mindenképp új(korszerűbb) alaplap kell!!!!

2- a Ram-nak DDR3 -nak kell lennie, mivel a DDR2 már elavult és újabb procik(2-3 évesek is!!!) már nem támogtják.

3- Tehát korszerűbb alaplap (most nem a csúcstechnológiara gondolok, jó az is ami olcsóbb és 1-2 éve dobták a piacra) ami támogtaja a korszerűbb procit es a DDR3 ram-ot.

4- Grafikus kártya nem szügséges megteszi neked az alaplapi is hogy alapon elfusson a Wot!


Meg irom neked Ezen a gépen milyen konfig van(nem saját gép) alap beálitásokon !!!!70-80FPS-t!!!! tud, amin én is nagyon meglepődtem. Nem egy drága gépről van szó és nem játékra lett öszehozva.

alaplap - MSI H81M-E33 (MS-7817)- az alaplapi grfika Intel HD 1GB

CPU - Intel Pentium G3430 dual core 3300 MHz

ram - DDR3 1600

Sok sikert....

2015. szept. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!