Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet megnyitni MP4...

Hogyan lehet megnyitni MP4 videókat a Sony Vegas Pro 11. 0 -val?

Figyelt kérdés
A Vegas alapból elutasítja, hiába telepítettem föl előbb, mint a kodeket, és hiába állítottam be 3. codeclehetőséget, és a Total Video Converter-t is hiába telepítettem, egyszerűen nem fogadja be a Vegas, az MP4 fájlokat. Van valami trükk hogy pl jegyzettömbel milyen fájlt nyissak meg és írjak át?

2015. szept. 12. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
[link] nem tudom segít-e...én áttértem a Camtasia 8-ra, az mindent megnyit.
2015. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kodeket próbáltad már:

[link]

2015. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
még nem próbáltam ezt konkrétan, de már másféle mp4es kodekek befuccsoltak, mind1, megpróbálom
2015. szept. 13. 13:04
 4/8 A kérdező kommentje:
nem sikerült. hiába tettem meg mindent.. eddig csak a konvertáló program segített
2015. szept. 13. 13:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor már végigzongoráztad a "sony vegas mp4" találatokat a neten-youtube-on?
2015. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ja. végig zongoráztam, és semmi nem működött... volt valami régebben hogy a Shift gombot lenyomva tartva mentem be a Preferensbe, és ott a third codec résznél írok egy FALSE-t, alapbeállítása a TRUE, és valamit szerintem átkellett írni, vagy nemtom, telepíteni, de lehet hogy jegyzettömbel kellett valamit a Vegas mappából megnyitni és átírni, de mind1, lényeg hogy konvertálás nélkül is meglehetet oldani hogy az mp4-eket megnyissa, amit most rohadtul nem találok. :\
2015. szept. 13. 22:35
 7/8 DjImipapa ***** válasza:
Megacodec pakk segíthet...?
2015. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajna nem.. a KLC-ben direkt azt választom, miután felraktam, a Sony-t, és engedélyeztem a "third codec pack" lehetőséget.
2015. szept. 21. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!