Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ayalon2 patcher: mi a probléma...

Gekidou kérdése:

Ayalon2 patcher: mi a probléma? Elindítom az Ayalon2 patcherét, ami el is kezdi patchelni a játékot, azonban a kb 1/3-nál hibaüzenetet ad ki. Plusz, ha el akarom indítani mindig ki kell cserélnem a patchconfig. Cfg fáljt patchconfig. Rar-ban lévőre.

Figyelt kérdés

A hibaüzenet:

"Szerveroldali hiba:

A patchlista 34 ezen soraban122 hiba van. A frissito megprobalja elinditani a jatekot. Ha a hiba meg mindig fenall vegye fel velunk a kapcsolatot!"

Majd az OK-ra kattintva:

"Meg tobb informacio:

A sor tartalma:

pack/ayalonp1.epk##md5Hash=

8A6A4809248FD261C9264847407D005

Ez az informacio hasznos lehet, ha bejelentest tenne!"

Végül a patcher "Kilépés" gombjára kattintva:

"Metin2 AutoPatcher

Nem kezelt kivétel történt az alkalmazásban. Ha a Folytatás gombra kattint, az alkalmazás figyelmen kívül hagyja a hibát, és megpróbálja folytatni futását. A Kilépés gombra kattintva azonnal bezárhatja az alkalmazást.


A következő elérési úton való hozzáférés megtagadva: ˝C:\Program Files\Ayalon2\killpatcher.bat.˝



2015. szept. 12. 18:18
 1/3 Atisz válasza:
Nekem is ugyan ez a problemam..
2016. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aron2000 válasza:
Szia! Nekem is ez volt a problémám.. de nekem így sikerült megoldanom: a "C"-meghajtóba telepítettem elöször.. Áttettem a "D"-be.. és a mappát átneveztem ayalon2-re. Remélem tudtam segíteni.. Jó játékot! ;)
2016. dec. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Probald meg windows 7-es kompatibilitassal elinditani ugy hogy ramesz a tulajdonsagokra
2016. dec. 22. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!