Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1 with bing rendszer...

Windows 8.1 with bing rendszerrel ellátott laptopról ha letörlöm ezt a rendszert majd felrakom a windows 10 home -t akkor használhatom hozzá az oem es serialt?

Figyelt kérdés

Az van hogy vettem egy laptopot és előretelepített windows 8.1 with bing van rajta. És én ezt teljesen el akarom tüntetni őgy,hogy újrapartícionálom a merevlemezt.

Szal ha úgy frissítek,hogy őjrarakom a rendszert teljesen akkor aktiválhatom őjra majd ezzel a termékkulcsal?


2015. szept. 13. 01:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért. Álmos vagyok már.
2015. szept. 13. 01:31
 2/6 A kérdező kommentje:

És egy másik kérdésem is volna.

Ha az oprendszerem és azok a programok amikkel létrehoztam valami eladhatót,akkor én ezt a terméket legálisan használt eszközökel hoztam létre? Akkor is így van ez ha a vírusírtó creckelt vagy találtam hozzá érvényes serialt a neten?

2015. szept. 13. 02:09
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Nem telepítheted úja a 8.1 -hez való kulcsoddal. Mindenképp regisztrálni és frissíteni kell a Windows 10 Upgrade Advisor ikonnal. Viszont ha felfrissítetted és beaktiváltad, utána bármikor újratelepítheted tiszta telepítéssel is. Serial -t sem kell megadni ilyenkor, telepítés után a hardverkulcsodat érzékeli a Microsoft és automatikusan beaktiválja magát (feltéve ha nem történt hardver változás a gépen).


Ami a felhasználói programokat illeti, a Microsoftot nem érdekli hogy azok legálisak vagy illegálisak (kivéve a Microsoft termékeket, pl. Office csomag).

2015. szept. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem találom a windows 10 upgrade advisor ikont hol lehet?
2015. szept. 13. 17:46
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Bal alsó sarokban lesz a tálcán. Le kell szedni minden frissítést a Windowshoz.
2015. szept. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A lemezpartícionálást utólag is megcsinálhatod!

Van hozzá sok program. (partitionmagic)

Csak vigyázz hogy legyen feltöltve, legyen hálózatba dugva stb.. Türelmesen!

2015. okt. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!