Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-nek mennyi helyet...

Windows 10-nek mennyi helyet hagyjak a C meghajtón 1 Terrás vinyóból?

Figyelt kérdés
2015. szept. 13. 12:09
 1/7 savanyújóska ***** válasza:
Ha csak az oprendszernek kell, akkor 20 giga, és arra a telepített programok (nem játékok!) is elférnek. Ha játékokat is feltétlenül arra a partícióra raknád, akkor azt mondanám 2-300 giga, de ennek nem látom értelmét.
2015. szept. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a régi gépen 40GB nem volt elég pedig arra semmit nem raktam csak a windowst meg a fontosabb programokat (nem gb méretűeket). Szóval sztem minimum olyan 60-70GB ha biztosra mész.
2015. szept. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom azért van ekkora vinyód mert tárolni akarsz rajta sok mindent.Inkább azt döntsd el hogy KB mekkora tárhelyre van szükséged a többit hagyd meg az oprendszernek és vedd figyelembe hogy a mai játékok nem kicsik.
2015. szept. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindig 100-120 gigibájt körül volt a C meghajtóm, ennek kb 30-40%a mindig üres volt.

De C-n próbálj minél kevesebb dolgot tárolni, csak programokat és játékokat, saját fájlokat rakj át D-re(E-re stb)

2015. szept. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én 120 gigát mondanék
2015. szept. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 150 GB van.
2015. szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Minimum 100Gbra érdemes hagyni a rendszerpartíciót,alatta csak nyomorgás van,de a kényelmes használat,ahol jópár játék és egyéb program is telepítve van, véleményem szerint 200 Gigát kíván,de ennél több sem árt neki,ha megtehető. Nálad megtehető,ezért javaslom,hogy minimum 200Gbt adj neki,de ha sok nagyobb méretű programot,játékot akart majd felrakni rá,akkor adhatsz neki 300-at,vagy annál is többet nyugodtan.
2021. ápr. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!