Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen beállításban lenne...

Milyen beállításban lenne érdemes renderelnem, hogy emberi időben végezzen?

Figyelt kérdés
Sony Vegas 10-zel dolgozok.Egy elég hosszú terjedelmű videót kéne renderelni,ami több rövidebb videóból áll össze,pontosabban 6 lyrics videóból,amik mindegyike nagyjából 3-4 perces,plusz-mínusz 4 perc bevezető és egyéb szöveg a végén.Az illető,akinek készül,laptopon fogja majd nézni,én pedig CD(700MB)-re szeretném előtte kiírni.Az sem baj,ha akár egy álló napot renderel,ha már egy hetet töltöttem az összeállítással,akkor ez igazán csekély időnek számít.:)És ha jól tudom,akkor az effektezés is növel valamennyit a render időn,úgyhogy áldoznék rá eleget. Kísérletezgettem már videók renderelésével,de mindig akadt valami probléma,vagy a felbontással,vagy az adatfeldolgozással volt gond...és tekintve,hogy laptopon fogják megtekinteni,és ki is akarom írni,fogalmam sincs,milyen presetet használjak.

2015. szept. 13. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Miert nem probalkozol egy aprobb darabjaval? Render ido a procidtol is nagyban fugg.
2015. szept. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!