Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek melyik a jobb a...

Tóth Renátó kérdése:

Szerintetek melyik a jobb a kv-85 vagy a t-150?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy az egyik jobb valamiben mint a másik.Megvan a KV-85 már csak a legénységet kell fullolnom.Csak nem tudom,hogy kihuzassam a T-150-et.Leginkább az érdekelne miben melyik a jobb.Föbb szempontjaim a pontos és gyors löveg(kv-85-nél a 100-as),az álca,és a mozgékonyság.

2015. szept. 13. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nálad ez a fő szempont akkor a KV-85 mert a T-150 inkább egy mozgó erőd! A KV-85-el az IS-7-ig tudsz eljutni a T-150-nel meg az IS-4-ig. Döntsd el melyiket akarod. Nekem az IS-4 van meg és bizony brutál egy jószág! :)
2015. szept. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

mindkét tank egész jó, hasonló a löveg, az egyik mobilisabb a másik nem;

ha a kihuzás is benne van a pakliban akkor a kv-85-öt ajánlom mert az is-7 jobb mint az is-4

2015. szept. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább könnyebb használni, de nem jobb!
2015. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindkét fát fejleszteném a helyedbe. A t-150 egyébként nekem jobban bevált mint a kv-85. A KV3 egy jó tank. Nekem a d25 ágyúja már 10sec alatt tölti be a 390-es átlagsebzésű lőszert ami nagyon jónak mondható. Fokozott szellőzés, töltésgyorsítót és repesz páncélt használok vele. A KV4 egy massszív páncélhegy, ha arra még repesz páncélt is teszel és jól használod piszok nehezen ütnek át, cserébe sok időbe telik mire kifejleszted a 320-as sebzésű a tierjében kicsit gyengus ágyúját. Ellenben az IS vonal inkább mozgékonyabb, ott az IS3 nálam szintén kedvelt tank. Szóval csapasd mindkét ágát idővel.
2015. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!