Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CS:GO Nem tudok Seriffből...

David lines kérdése:

CS:GO Nem tudok Seriffből (Distinguished Master Guardian -DMG-) kijutni?

Figyelt kérdés
Annyi lenne az egész, hogy 3 napja egy meccset sem vesztettem, 8 win zsinorban, amiben 2 game alatt az ellenség feladta a játékot (ami állítólag dupla winnek számít). Sas 1 - Sas 2-es barátaimmal szoktam játszani és általában az ellenségben nincs kisebb rangú Sasnál...Valaki valami tipp? Ilyen nehéz volna innentől már a rank up? :(

2015. szept. 14. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Én 3 nap alatt kijutottam DMG-ből... 2x...

Nem számít duplavinnek.


Pl, ha enemy feladja 5-0 nál a meccset, akkor az olyan, mintha 6-0 -ra nyertetek volna.


Ha 9-0 nál, akkor olyan, mintha 10-0 ra. (vagy 16-6.. +- pár % az elo pontok miatt)


Sőt... én úgy jutottam ki, hogy csak 1 max 2 haverommal játszottam... többi az idegen csapattárs.. tudod, szeretek veszélyesen élni.


Másrészről: Rossz kategóriába raktad a kérdést.

2015. szept. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!