Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1 notebookra win 7...

Windows 8.1 notebookra win 7 telepítése után nem érzékeli az USB-ket? Mit hagyhattam ki?

Figyelt kérdés

Adott egy alap win 8-al kiadott gyári asus x555LJ laptop aminek a gyártói oldalán is win 8-as driverek vannak csak. 2 nap alatt sikerült fel tennem rá a win 7-et (megannyi anyázás után). Most úgy tűnik, hogy minden tökéletesen megy KIVÉVE az USB portokat /2db. 3.0 1db 2.0/. Semmire nem reagál. Sem egérre sem billentyűzetre sem pendrive-okra.


Próbáltam különféle USB coltrollereket leszedni, de egyik sem segített.

Aztán próbáltam az eszközkezelőben kitörölni a már meglévőket, amiket újra is tett magának, de még mindig semmi.

BIOS-ban is végig pörgettem mindent..

Viszont áramot ad le (most is megy róla az usb-s hangszóró) Szóval szoftwer eredetű problémám lesz.

Nincs erre még valami féle megoldás vagy valami program ami a helyére pofozná?

Előre is köszönöm az értelmes és gyors válaszokat!

Richárd.



2015. szept. 14. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismerős probléma. Én egy X555LB-re próbáltam win7-et rakni, de az "USB dolog" miatt hagytam a francba ráraktam egy 8.1-et azóta a tesóm meg inkább felrakta a win10-et.

Nem tudom próbáltad e ezt [link]

azt a hardverazonosító értéket kimásolod google-ba és a driveridentifier oldalon letöltöd a drivert

2015. szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg IobitDriverBooster jutott még eszembe
2015. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Chipset drivert felraktad? Ha a win8-as nem megy fel, akkor hardverazonosító alapján lehet van win7 driverre keresni...ha lehet..


Bár ez is kezd kikopni, mint az xp-s driverek.

2015. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hardverazonosító alapján itt is próbálkozhatsz>>> [link]
2015. szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!