Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Frapsel felvettem egy játékot...

Frapsel felvettem egy játékot ami 60 perces és 30 percnél véletlenűl kikapcsoltam 2 másodpercre utána vissza és folytattam 30 percre. És ezt külön vette fel de valahogy nem lehet így egybe tenni hogy ne külön töltsem fel?

Figyelt kérdés
2015. szept. 14. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:

60 percet akarsz röptében feltölteni? Semmi vágás, konvertálás, javítás, olyan profi lett egyből?


Képzelem milyen lehet, de ha ennyire nem érdekel akkor Virtualdub-ban lehet összefűzést csinálni. Betöltöd az első videót, a legvégére ugrasz, majd file/add avi segment-tel betöltöd a másodikat, majd renderelsz.

2015. szept. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy csak úgy feltöltöm de nem ez volt a kérdés !! De már letöltöttem és ott vagyok hogy File / de ott nincs ilyen amit te mondasz.
2015. szept. 14. 17:26
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


fel ne töltsd a nyers videót, ha jót akarsz magadnak. A néző nem lát belőle semmit, de a feltöltés idejét kb 900%-kal növeli.

2015. szept. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen valamiért 13 ezer percet ír. De miért van ez és hogy tudom feltölteni hogy ne 13000 perc legyen ?
2015. szept. 14. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:
A fraps nyers videót rögzít, veszteségesen kellene tömörítened. De "nem ez volt a kérdés", ha már egyszer beszóltál érte....
2015. szept. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
aha. mindegy sikerült amúgy megcsinálni , köszönöm. De ha már itt vagy mondhatsz egy programot amivel tudok " konvertálni meg szerkeszteni videót".
2015. szept. 14. 17:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt kérdeztem az első válaszban, hogy te tudod-e mit csinálsz? Vágás, konvertálás, tömörítés nélkül egyből feltöltenél ezek szerint, ahogy esik úgy puffan alapon, mert eddig az összesre visszakérdeztél hogy mi az, és hogy kell csinálni.


Amúgy format factoryval lehet tömöríteni, kiválasztasz egy gyakori támogatott formátumot (mp4, avi), és egyből 90%-kal kisebb lesz a fájlméreted, ugyanakkora felbontáson.

2015. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sony Vegas, vagy az ingyenesek közül az Avidemux vagy VirtualDub.

Na meg nézz utána, hogy hogyan, kell, és milyen formátumba érdemes konvertálni, mivel a Fraps tömörítetlenül tárol mindet, beleőszülsz, mire így feltöltöd.

2015. szept. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!