Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Legjobb ingyenes alternatíva...

Legjobb ingyenes alternatíva MS Office helyére?

Figyelt kérdés
Windows 7 Home Premium (32 bit) rendszerre kellene!

2015. szept. 14. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

libre office

openoffice


Elmennek, de ha a legújabb MS office-os funkciókat tartalmazó dokumentumokat kapsz valahonnan, akkor csak a szopás van velük

2015. szept. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Google Drive-ot, Libre Office-t hasznalok evek ota, eddig nagy problemam nem volt.


Egyebkent diakoknak ingyenes az MS Office 360, nem tudom teged erint-e.

2015. szept. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#1.+1.
2015. szept. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
OpenOffice.
2015. szept. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#2


Érinteni érintene, de a regisztrálás már el lett lőve, de aztán közbe újra kellett telepítenem a gépet, a felhasználónevemre és jelszóra már nem emlékszem, és megnézni sem tudom, mert az e-mail ahova kaptam, már nem létezik.


Teszek egy próbát az OpenOffice progival, köszi a válaszokat. :)

2015. szept. 15. 09:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A libreoffice nekem tökéletesen megfelel. Az 5-ös verzió nem rég jött ki.. sokat javult.


Egyébként én még nem ütköztem olyan ms szolgáltatást tartalmazó dokumentumba amit ne támogatott volna. (Igaz, én mindent arra használok amire való és nem egy szétmakrózott office-al akarom megváltani a világot, mint ahogy egyes cégek szokták... :))

2015. szept. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lajos54 ***** válasza:
100%

"Amúgy" nem lenne rossz a Libreoffice, de többször találkoztam már olyannal, hogy fejléces (élőfejes) dokumentummal, amit MS Office produkált, gondjai voltak.

A benne szereplő logók valahogy sosem akartak jók lenni.

Az meg egy kicsit dühítő a tempós irodai munkánál, amikor a küldött dokumentummal szórakozni kell, megjelenítési problémák miatt. Ráadásul ez oda-vissza igaz, kisebb településről küldött, Libreoffice-al készített doksit nem teljesen úgy nyit meg a Microsoft terméke.

Ezért van az irodában egyik gépen mindkettő.

Szóval kompatibilis, de mégsem teljesen...

2015. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké, akkor Open vagy LibreOffice a jobb választás?
2015. szept. 15. 16:25
 9/9 anonim ***** válasza:

"Tortenelmi" okbol letezik 2 ugyanabbol a szoftverbol: Az OpenOffice-t az Oracle megprobalta penzze tenni, ezert indult ugyanazzal a kodbazissal a LibreOffice projekt. Amikor nem sikerult, odaajandekozta az Apache csoportnak.


Jelenleg mindkettot fejlesztik, talan a Libre-t gyakrabban, emiatt a 2 kozul ez ajanlottabb.


[link]

2015. szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!