Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell ilyenkor tenni?

Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Ki akarok törölni egy felesleges mappát, de nem engedi, arra hivatkozva, hogy meg van nyitva... de nem tudom bezárni, mert nem látom hol lenne megnyitva. (Feladatkezelőben sem láttam).


Kép:

[link]



2015. szept. 15. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Ebben az esetben azt jelenti, hogy a mappát egy program használja. Én egyszer mikor így jártam a mappát úgy sikerült letörölnöm, hogy újraindítottam a gépet, és mielőtt a programok elindultak volna letöröltem. Ha gondolod próbáld meg, lehet, hogy egy kicsit hülyeség, de nekem bevált.
2015. szept. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségedet, sikerült!


Gondoltam, hogy ez egy vírusnak a mappája, ezért megnéztem, hogy milyen alkalmazások vannak kiválasztva a gépemen, mikor indul a rendszer... és ott volt a vírus is bepipálva, szóval kivettem, így ki tudtam törölni! Szóval ha esetleg majd Neked nem jön össze az újraindító módszer, akkor ajánlom figyelmedbe az 'Automatikus indítás' megnézését is. :)

2015. szept. 15. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!