Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet törölni a számító...

Hogyan lehet törölni a számítógépből az adatokat?

Figyelt kérdés
A nem rendezett könyvjelzőkben lévő weboldalakat csak egyesével lehet törölni? És a Gmailos fiókokat azt is lehet törölni a gépből? A jelenlegi gép nem az enyém és a gazdája vissza kéri, de nem akarom, hogy Ő belépjen vagy olvassa a levelezésemet. Vagy ezen csak egy újra telepítés segít?

2015. szept. 17. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem levelezőprogramod van akkor a levelek a gmail serveren vannak, nem a gépen. A látogatott oldalakat lehet egyben törölni, a könyvjelzőket is, meg a Cookie-kat is. Ez oprendszerenként és böngészőként is más és más. (sokszor még böngészőverziónként is)


Azt Sem írtad hogy egyáltalán Windows van-e a gépen.

2015. szept. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm észrevételed!

Windows 7 van a gépen! A beállításoknál ugyan ki tudom venni a jelszó megjegyzését de azt más újra be tudja állítani. Ezért kérdeztem, hogy azt lehet e törölni. Nem maga a leveleket mert azt a Gmail őrzi és tárolja. És a nem rendezett könyvjelzőket hogyan lehet NEM EGYESÉVEL törölni?

2015. szept. 17. 10:36
 3/3 anonim ***** válasza:

"A beállításoknál ugyan ki tudom venni a jelszó megjegyzését de azt más újra be tudja állítani."

Attól, hogy valaki utólag bepipálja azt, nem fogja megtudni a jelszavadat, sőt be sem fog jelentkezni a jelszó nélkül!


A böngésződet nem írtad, attól is függ, ahogy már említették.


Internet Explorer:

Start menü -> Vezérlőpult -> Internetbeállítások -> Általános fül -> Böngészési előzmények rész -> Törlés... -> MINDENT pipálj ki és Törlés

Ha végzett, akkor próbáld ki, de elvileg kész.


Firefox:

Nyomd le az Alt-ot, hogy előkerüljön a Fájl menü.

Eszközök -> Beállítások -> Személyes (?) fül (nekem angolul van, szóval nem biztos; a maszkos ikonnal ellátott)

Itt vannak olyan lehetőségek, amivel az előzményeket és a sütiket (cookie) törölheted.


Kedvencek:

Megnyitod a Kedvenceket akármelyik böngészőben, nyomsz egy CTRL + A-t, hogy kijelölje az összeset, és törlöd mindet (Del[ete]).

2015. szept. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!