Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépem mostanság önmagától...

A gépem mostanság önmagától feltelepíti minden "szó nélkül" a SHAREit programot. Ez micsoda? És ha letörlöm a gépemről, akkor miért telepíti újra önmagát?

Figyelt kérdés

Azt se tudom, hogy mi ez a program, a gépem sem tudom, hogy ezt hogy találta meg. De tud valaki magyarázatot arra adni, hogy törlés után miért telepíti újra önmagát?

Vírustalanítottam utána, és a Malwarebytes Anti-Malware-val is átnézettem.



2015. szept. 17. 20:23
 1/7 DjImipapa ***** válasza:
Milyen géped? Ha laptop,és lenovo, akkor az gyári.
2015. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hp a laptopom és ezt a programot csak az elmúlt 2 hétben láttam. Előtte soha!
2015. szept. 17. 20:44
 3/7 A kérdező kommentje:
És már 5 éves gépről van szó. :D
2015. szept. 17. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom valami vírus okozza.
2015. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És ha ez vírus, akkor hogyan tudom véglegesen eltávolítani? Mivel?

Mivel az általam említett két program akkor ezek szerint nem távolítja el.

2015. szept. 17. 21:17
 6/7 DjImipapa ***** válasza:

Gyanúm szerint a lptop frissített, ezért ez a program abból jön, távolítsd el a legutóbbi frissítést, vagy, nézd át a gépet evvel: [link]

shareitről:Segítségével azonnal megoszthatók1 a képek, videók, zenei fájlok, dokumentumok, kapcsolati adatok, sőt még az appok is más eszközökkel vagy eszközcsoportokkal. Ez a hasznos app feleslegessé teszi a kábelek használatát, mivel vezeték nélkül továbbítja az információt az eszközök között. Sőt, mi több, a fájlok megosztása Bluetooth, telefonos hálózat vagy aktív Wi-Fi hálózat nélkül is megtörténik. A felhasználók egyszerűen eszközük WiFi adójának használatával kapcsolódhatnak össze közvetlenül, így nem lépnek fel hálózati költségek. A SHAREit nem csupán a Lenovo okostelefonjai és tabletei között működik, hanem iOS eszközökkel és Windows PC-kkel is.

2015. szept. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, lefuttattam a programot, kettőt talált, ExtTag és NixSrv.

Remélem ezek után a shareit-et nem fogja feltelepíteni.

Egyébként a gépemen, windows, eleve ki van kapcsolva a frissítés, úgyhogy nem hiszem, hogy a rendszer frissítette volna magát. Biztos valamire ráléphettem és úgy kaphattam be.

2015. szept. 18. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!