Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Napok óta nem működik a GTA...

Napok óta nem működik a GTA V, mért?

Figyelt kérdés

Megvan az eredeti (nem steam-os ) GTA V. Ez előtt is volt velem problémán ,hogy egy frissítés nem akart települni ,de ezt egy játék újrarakás megoldotta. A baj pedig az ,hogy letöröltem a játékot és most fel szeretném telepíteni ,de idő után ezt írja ki és újrakezdi [link]: [link]

Sok próbálkozás után pedig ezt (a linkje haszontalan) [link]: [link]

Próbáltam a Social Club weboldalára felmenni hátha onnan megtudok valamit ,de elkezd tölteni és ezt nyomja az arcomba [link]: [link]

Még van egy fontos információ, a háztartásban van egy másik számítógép amin nem működne a GTA V ,de viszont ott a weboldal betölt. Remélem valaki tud segíteni ,mert kíváncsi vagyok az újdonságokra.



2015. szept. 19. 18:46
 1/7 anonim válasza:

Valőszínű hogy a géped nem tud csatlakozni a gta szervereihez. próbálj egy ip cim változtatást.

cmd be(persze rendszergazdaként indítva) beírod hogy:

ipconfig/release

ipconfig/renew

2015. szept. 20. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez nem működik, még mindig töltene ,de nem bír.

Viszont találtam a vírusirtóm karanténjában egy proxy hoz hasonló dolgot ,ha azt kiveszem onnan az megoldhatja a problémát?

2015. szept. 20. 11:52
 3/7 anonim válasza:
tegyél egy próbát de előtte egy rendszervisszaállítási pontot mindenféleképpen hozz létre
2015. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát a karanténes dolog az jó lett 1-2 hétig... De már megint valami baj van. Nagyon sokáig tölt be a játék (régebbihez képest) és az Online-ba ritkán enged be. A játékban a textúrák nem igazán akarnak betölteni, elég sokszor átláthatók (eddig teljesen jól működött), "szerveren" azonnal kidobja az embereket ha feljövök... A weboldal megint a proxy-s dolgot írja. Remélem valaki tud valami okosságot ehhez mondani ,mert ez nem állapot...
2015. okt. 14. 18:45
 5/7 A kérdező kommentje:
A grafikát átállítottam és így működik az Online, de a Social Club weboldal továbbra sem működik.
2015. okt. 17. 23:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Új frissítés érkezett :) De ennek én nem örülök hiszen most már azt se tudja leszedni ezért újra az a gond is fent áll. :/
2015. okt. 20. 15:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Siker!!
2015. okt. 20. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!