Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik vírusirtót használjam?

Melyik vírusirtót használjam?

Figyelt kérdés
Nod 32 van fent de olyan vírust kaptam win 8.1 alatt,hogy formatálni kellett! Van esetleg valami jobb esetleg ingyenes ami megvédi a gépet? Tudtok ajánlani?Op rendszer win 10 Pro 64 bit.
2015. szept. 20. 09:48
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja ,és fő terület játékok filmek! Torrent!
2015. szept. 20. 09:49
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Amikor beszedsz egy vírust, akkor ne a vírusvédelmet, és ne a rendszert szidd, hanem magadat.

Ez elsőre egy kicsit nyersen hangzik, de minden szava igaz. :)

Gondolod hogy van ilyen rangsor, hogy ez jobb mint amaz ?

2015. szept. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Molyolo ***** válasza:
86%

Előttem nagyon jól beszéltek.

Kb.5 éve nod 32-őt használom abból is a tűzfalas a smart security-t.

De lehet bármi mást mondani AVG stb.

2015. szept. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én az AVG-vel jobban meg vagyok elégedve, mint a NOD-dal. Egyébként mielőtt letöltesz egy torrentet, nézd meg a hozzászólásokat, ott írni szokták, ha vírusos.
2015. szept. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A vírus nem a torrentről jött! Nagyon régóta nod-ot használok! Csak azért kérdeztem van-e jobb mint a nod?

De miért is én vagyok a hibás?

2015. szept. 20. 10:14
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Abban igazad van hogy magának köszönheti a vírust, és hogy mindent egyik vírusirtó se tud kiszűrni, de éppenséggel van rangsor.

Évek óta a Kaspersky (fizetős) antivírus végez legelöl a teszteken, melyekben azt vizsgálják, hogy hány vírust tud kiszűrni egy adott program. De ez ehhez mérten elég drága szoftver.

Windows 8 és 10 esetén az olyanok mint az AVG, Avast, Nod32 teljesen hasztalanok. A Windows beépített Defender-je ugyanolyan hatékony mint ezek, és alapból van a gépeden. (hangsúlyozom csak win 8 utáni verziókon)

Tehát ha ingyeneset akarsz, maradj a beépített Defendernél (magától bekapcsol ha nincs a gépeden más vírusirtó) ha pedig hajlandó vagy fizetni is érte, akkor nézz körül hogy a tesztek eredményei mit mutatnak, és hogy melyik lehet számodra az ideális árban és védelemben.

2015. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6-os te melyiket használod?
2015. szept. 20. 10:29
 8/15 Molyolo ***** válasza:

Októberben esetleg novemberben itt a kilences.

Béta már van egy ideje.

Én a 8-ast.

2015. szept. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az effajta tesztek leginkább felhasználói véleményeken alapulnak, ami nem biztos hogy hűen tükrözi a valóságot.

Egyébként egybehangzóan a Kasperskyt szokták a legjobbnak mondani.

2015. szept. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az elérhető legjobb a havi kódos ESET Smart Security, teljes értékű programot ad 1-2 havonta kell újságkóddal újraregisztrálni, az meg megtalálható neten.


De amúgy a Format C végeredményű vírusok 99%-ban a felhasználó hibájából keverednek a gépre.

2015. szept. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!