Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program, a mivel...

Van olyan program, a mivel készíthetek hasonló képregényt, mint a Polandball?

Figyelt kérdés

Szeretnék saját képregényt csak hungaryball néven, tudom van már, de az csak angol nyelvű oldal, én pedig szeretnék egy magyart indítani. Így néz ki egy képregény: [link]


A gondjaim elsősorban ott kezdődnek, hogy paintben elkészült hungaryball, de nem tudom kitörölni a vonalakat, amik ugye a színeket elválasztják, ilyen lett : [link]


És ilyennek kellene lennie: [link]


2015. szept. 20. 11:59
 1/2 tabaki ***** válasza:

Ez elsősorban módszer kérdése, Paintben például megtehetnéd, hogy az elválasztó vonalakat nem feketével, hanem eleve a színnel rajzolod be. Ettől függetlenül a Paint a legutolsó, amelyikkel kísérletezni érdemes, én azt javaslom, hogy mindenképpen használj réteges képszerkesztőt, akár a legegyszerűbbet is: A felső rétegen megrajzolod a körvonalakat, az alsón kifested, és ha véletlenül kilóg, ugyanott le is tudod radírozni a fölösleget, anélkül, hogy a vonalakat bántanád.

Rengeteg alkalmas ingyenprogramot találsz a neten, én a kicsisége és egyszerűsége miatt a Phoxót ajánlom kezdésnek:

[link]


Itt ajánlgatok komolyabbakat is, de erre a célra a legegyszerűbbek is jók:

[link]

2015. szept. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utólag rájötem, hogy az elválasztóvonalakat lehet színessel is, de mindenképp megpróbálom amit ajánlotál.
2015. szept. 21. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!