Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel tudok kezelni (kettévágn...

Mivel tudok kezelni (kettévágni illetve összeilleszteni) mkv file-t?

Figyelt kérdés
Van néhány mkv file amit össze szeretnék illeszteni, van néhány olyan amit viszont ketté szeretnék vágni, mivel valamiért egy sorozatból rendszeresen két részt egyben tettek fel a netre igy viszont nem jó kiirni. Kérdésem, hogy ezt milyen programmal tudom, illetve ha ajánl valaki programot akkor erre a két feladat megoldásához érdekelne egy részletes beállitási, magyarázat. (ez utobbit azért, mert ugy látom a neten, hogy bár ajánlanak egy programot erre, csak mindig az van, hogy a program az 8. 0-ás sorozat mig az összes magyarázat a 2-es meg 4-es sorozat menüjére épül, ami a 8-asban nincs is meg, aki tudja miről írok talán érti)A gépem (még) xp-s.

2015. szept. 20. 18:05
 1/4 DjImipapa ***** válasza:
Virtualdub-ban a magyar nyelvű kivitellel gond nélkül....a jó minőséghez kell a megacodec Pakkot is telepíteni!
2015. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Avidemux nevü programmal ezt meg lehet csinálni
2015. szept. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos virtualdubbal már eddig sem ment,ezért kérdeztem mást.
2015. szept. 21. 21:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Az Avidemux jónak tünne de többszöri telepitésre is mindig azt irja ki,ha el akarom inditani,hogy az alkalmazás belépési pontja hiányzik(és itt egy dll file-t ir ki).igy jelenleg nem értem a hiba okát és nem tudom használni.
2015. szept. 21. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!