Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell leszedni a szöveget...

Hogy kell leszedni a szöveget az FL studio programban?

Figyelt kérdés

Lehet nem egyértelmű a kérdés. Paródiát szeretnénk készíteni a haverommal, elvállaltam a techinikai részét, értek egy pár zenei programhoz, de az FL studio-hoz pont nem. Pedig ezt ajánlották. Nos, az a célom, hogy van egy meglévő zenénk, és az alapról leszeretném szedni az éneket, hogy csak az alapzene maradjon és arra rátudjunk énekelni.

Én kb ennyire szeretném használni az egész programot, szóval kérlek, ne tutorialokat linkeljetek, hanem lépéseket, hogy mit, hogy.

Előre is köszönöm!



2015. szept. 20. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehetetlen...


Írd be YT-ba a zenét, és mögé, hogy "cover, instrumental" hátha kiadja.


Akkor lenne lehetséges, hogyha a zene és a rajta lévő ének más hangcsatornán lenne tárolva..

2015. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

YT-n felkerestem egy videóst aki azzal foglalkozik, hogy zenékről szedi le az éneket, ő mondta, hogy őFL stúdióval dolgozik.

Egyébként mar kerestem YT-n, de nincs fent.

2015. szept. 20. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát említettem, hogyha az ének más hangsávon van mint maga az alap akkor lehetséges.


Ha össze vannak már keverve akkor cseszheted... >.>

Próbálj valahonnan szerezni, Soundcloud-on is nézz körbe...

2015. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zénevű ***** válasza:
Készíttesd el a dalt karaoke változatban! Nem lehet normálisan, roncsolás nélkül leszedni az éneket!
2015. szept. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet. Általában egy azon hangsávon van minden. Edison nak hívják a programot FL ben, abban nézd meg
2015. szept. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!