Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes Windows7 -ről váltani...

Ismeretlet1 kérdése:

Érdemes Windows7 -ről váltani windows 10-re?

Figyelt kérdés

2015. szept. 21. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Még bő félévig hanyagolnám már kompatibilitási gondok miatt, sok gyártó még nem adott ki hardver vezérlőt, így pl. Sony és Samsung eszközökkel is gond lehet, pl. akár olyan alap dolog esetében is, ha a telefonod rákötnéd, hogy a fényképeket letöltsd gépre...
2015. szept. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én kb hete váltottam nekem idáig rendben van ,és jobban is tetszik! Persze nem árt alá egy normális gép is!

Ha valami normálisabb asztali géped van ami nem túl régi esetleg valami i3, i5 -i7 proci,vagy hasonló van benne akkor érdemes lehet!

2015. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is megéri igaz van még egy két apró hiba amit lehet észre se veszel de tapasztalataim szerint sokkal hamarabb bebootol mint a windows 7 és memória zabálás terén is jobb(nem eszik annyit)

a samsung telóhoz meg annyit hogy nekem gond nélkül felismeri :D

2015. szept. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat,lehet én is frissítek :)
2015. szept. 22. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!