Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videó felvevő program?

Videó felvevő program?

Figyelt kérdés
Nem tudnátok olyan videó felvevő programokat mondani, ami ha megnyitom a játékot, egyből elkezdi venni a gameplayt, de úgy, hogy nem lassítja be egyáltalán a gépet, és amint kilépek, lementi a gameplayt egy fájlba amit visszatudok nézni. Most AMD gaming evolved-et használok, de annál jobb minőségű vidiket szeretnék felvenni.

2015. szept. 22. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:

"amint kilépek, lementi a gameplayt egy fájlba"

mind lementi max 1 gombot kell megnyomni de ezeket attól még publikálás előtt illik vágni és konvertálni..


"de úgy, hogy nem lassítja be egyáltalán a gépet"

na ilyen program nincs.. az nvidianak van shadowplay ami tényleg csak minimális lassulást okoz de csak nvidia kártyával működik.. vagy veszel avermedia cuccot

2015. szept. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tabaki ***** válasza:

Sose gondoltál még arra, hogy a felvevőprogram nem csak úgy VAN, miközben játszol, hanem elképesztő mennyiségű munkát végez, amihez többek közt időre van szüksége? Egyébként meg kismillió ilyen kérdés volt már, nézz utána a válaszoknak.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=vide%F3felve..

2015. szept. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bezony. :)
2015. szept. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudom... az enyém amit most használok, az kicsit se lassítja be a gépemet... Se fps-ben se semmiben nem veszem észre hogy fut.

Amint megnyitom a játékot, a progi elindul és vesz minden képkockát fullHD felbontásban 60fps-el, és amint bezárom a játékot, megnyílik a program és kidobja a pl 2 órás játékomat amit az előző 2 órában toltam, egy avi fájlba, mint ha csak egy filmet néznék kb. Megnyithatom mappából is, de a programmal is amivel felvettem. Utána azt csinálok vele amit akarok. Videó szerkesztő progival szerkeszthetem, konvertálhatom stb.

2015. szept. 24. 23:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Most már csak azt nem tudom, hogy akkor a kérdésben miért kötötted ki, hogy ne lassítsa be ? Na ?
2015. szept. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tabaki ***** válasza:

Ennél szebb csak a mesében van, eddig azt hittem, hogy még pont ilyen is... Szerintem végy erőt magadon, és elégedj meg a hitvány full-HD minőséggel.

Hej, ha nekem ilyen gépem lenne, mennyivel okosabb dolgokra használhatnám...

2015. szept. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!