Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 indítási hibám van....

Windows 7 indítási hibám van. Mit tudok tenni, mi a megoldás? (bővebben lent, videóval)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Irxi-rKV7kk&feature=youtu.be

Tegnap telepítettem Windows7-et Ubuntu 14.04 helyére. Ahogy a videón is látszik, nem indul el sehogy sem a Windows7 betöltés, csak úgy ahogy 00:28-tól látszik. Ekkor hosszan ESC-t nyomok, feljön a GRUB4DOS panel, ha itt kiválasztom a Windows without loader-t, akkor betölt szépen, úgy ahogy azt kell.


2015. szept. 24. 07:40
 1/5 Molyolo ***** válasza:
Leformázott partícióra raktad gondolom.Előtte felmentél a gyártói oldalra ott kiválasztottad a géped típusát.Letöltötted azt a biost amilyen oprendszert raktál rá és felfrissítetted a biost.
2015. szept. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem így történt. Egyszerűen csak leformáztam illetve letöröltem az ubuntu partíciókat, újrapartícionáltam a HDD-t és telepítettem a win7-et. Nem frissítettem biost.
2015. szept. 24. 08:00
 3/5 Molyolo ***** válasza:
utólag is frissítheted a biost
2015. szept. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lett rendesen legyalulva az ubuntu és szerintem a win7 telepítésed is megszakadt közben..
2015. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldodott! Parancssorban boot/fixmbr parancsot kellett kiadni, ez eltuntette a grub4dos feluletet
2015. szept. 26. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!