Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért buggol be a játékok...

Gamerke kérdése:

Miért buggol be a játékok texturája?

Figyelt kérdés
Picit régi számító gépről van szó! Eddig simán működött de aztán a Minecraft névre hallgató játék texturája valamiért elszíneződött aztán el kezdett ugrálni az egész és ki írt egy hiba kódot a mircosoft visual c++! Azóta a számítógép operációs rendszere újra lett telepítve de így sem lett jobb! Mitől lehet ez a probléma?

2015. szept. 24. 13:22
 1/3 adventurer111 ***** válasza:
Megtudhatnám hogy mit is ír a hibakód? Azaz másold be az egészet!
2015. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Runtime Error!


Program: C:\Program Files\Java\Java Update\jucheck.exe


This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way. Please contact the application's support team for more information!


Utobbi elindításkor már az történt hogy beléptem a játékba a textura egybe fojott megnyomtam az Esc képet utána kiléptem az Esc képből de ott maradt miközben a játék futott a háttérben folyamatosan! Kiléptem a játék menüjébe és ott is ugyan úgy ott marad az Esc képtől kezdve minden!

2015. szept. 24. 16:48
 3/3 A kérdező kommentje:

Vagy ezt: Microsoft visual C++ Runtime Library



Runtime error!

Program: C:\Program Files\Java\jre1.8.0_60\bin\javaw.éve


Abnomal program termination

2015. szept. 30. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!