Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Team Forterss 2 ha veszek...

IstvanGTA kérdése:

Team Forterss 2 ha veszek vaslamilyen targyat akkor peremium leszek?

Figyelt kérdés
Es ha premium leszek akkor elcserelhetem vagy eladhatom a jelelenleg nem cserelheto es nem ertekesitheto targyaimat?

2015. szept. 24. 14:44
 1/6 Meszibence válasza:
igen premium leszel viszont abba nem vagyok bisztos hogy cserélhető lesz - e a cuccod. (de szerintem nem)
2015. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szoval az ertekes targyaimat nem fogom tudni eladni ha premium leszek vagy csak cserelni nem tudok?
2015. szept. 29. 15:21
 3/6 anonim válasza:
Ha a steam guard be van kaocsolva elm. tudsz cserélni, amúgy meg a legtöbb tárgy pár nap után cserélhető, nézd meg az áruházi oldalukat, oda van írva.
2015. okt. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van egy targyam ami a piacon nagyon ertekes de azt irja nem cserelheto mert teljesitmenyert kaptam.Akkor ha veszek valamit hogy premium legyek nem tudom cserelni de eladhatom?
2015. okt. 3. 13:07
 5/6 anonim válasza:
Azokat tudod cserélni, amiknek a leírásában nincs az, hogy "nem cserélhető". Ezeket akkor sem tudod cserélni, ha prémiumos vagy. A többit igen. Egyébként mi az az értékes cucc, amit nem tudsz cserélni?
2015. okt. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mideggy hogy milyen játék a steamen ahol lehet cuccokat kapni. pl tf2 csgo dota2

cs go ban szinte az összes cuc cserélhetö és eladhato és irja is annak az értékét.

dotában ez már viszont ritka dolog általában csak ajándékozhato nem cserélhetö és nem adható el.

a tf2 ben viszont tutira semmi nem fog esni amit el lehetne adni max ajándékozni ha még nem szerelted fel.

tf ben csak akkor tudod eladni ha azt a tárgyat ládábol nyitottad,vagyis pénzért vásároltad.

nem tudom amugy mit jelent ez a prémium dolog de szerintem ez csak annyi hogy már töltöttél föl pénzt és nyitottál ládát.

2016. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!