Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » El akarom kezdeni a Cs got...

El akarom kezdeni a Cs got tudni és akarom, hogy Elfutna ezen a gépen?

Figyelt kérdés
processzor Pentium (R) Dual-Core CPU E5200 2.50GHZ Ram: 2GB Op Windows 7 32bit Vidikártya: Intel (R) Q33 express chipset family (INTEGRÁLT EZÉRT HIBÁT ÍR A JÁTÉKNÁL) Ha kicserélném a vidikártyát elindulna, vagy még valami hiányzik?

2015. szept. 24. 16:00
 1/6 szántóvető ***** válasza:
nem mert gyenge.vegyél egy új gépet,erre már felesleges költeni.
2015. szept. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért nem mindenkinek van pénze új gépre..


Egy új kártyával elvileg mennie kellene.

2015. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen

de rakj még bele + 2 gb ramot meg ha tudsz egy négymagos procit

2015. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D .igen sajnos új gépre nem futja.Már csak biztosra kéne tudnom hogy elfog-e indulni mert nem nagyon akarok feleslegesen pénzt költeni :D
2015. szept. 24. 20:24
 5/6 anonim válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani de sztem letudod tölteni de akk max single be tudod játszani...de legalább megtudod,h megy-e :) én megvettem mert reméltem,h megy a gépen :) azt ment 😂 ... Nahh keress csak rá youtubon honnan tudod leszedni :) 1 próbát megér ^^
2015. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Shader model 3.0 error Videókártya miatt gondolom :d
2015. szept. 25. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!