Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen program?

Van ilyen program?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem van, hogy van olyan program, amit ha felrakok egy külső merevlemezre, és nem használok x ideig, akkor letörli azt. Nyilván a külső merevlemez nem számítógép, és kell neki egy processzor, amin lefut az utasítás.


De van ilyen program esetleg?



2015. szept. 24. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyilván a külső merevlemez nem számítógép, és kell neki egy processzor, amin lefut az utasítás.


mi a kérdésed akkor?

2015. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy van-e olyan program, amit ha felrakok a merevlemezre, de egy bizonyos idő után ha nem használom, akkor letörli a lemezt, ha géphez csatlakoztatják.
2015. szept. 24. 18:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs.


Továbbiakban a PenDrive és az külső HDD között Operációs rendszer szinten NINCS különbség.

Most teszem azt, bekötsz egy idegen PenDrive-ot amin régi doksik vannak, és mondjuk legyen G partíció néven, amire a progi be van állítva. Az azért kellemetlen tudna lenni, ha legyalulná azt a PenDrive-ot, ami ráadást nem is a tiét.

2015. szept. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy lefusson a program.
2015. szept. 24. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Értem a kérdésed. Hát a külső HDD nem rendelkezik autorun tulajdonsággal, ellentétben mint a CD/DVD-k.


Szóval már itt elbukott a dolog.

2015. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval nincs, értem a partició problemát is, nem is gondoltam rá. Köszi.
2015. szept. 24. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!