Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » School of Dragons nevű játékba...

School of Dragons nevű játékban nincs megcsinálható feli! Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet az, hogy School of Dragonsba megakadtam. Mert vagy olyan feli van amihez meg kell venni másik szigetet, vagy olyan amihez pénz kell (csirkét venni). És olyan amihez repülni kell tudni és a sárkányomnak még kéne 200-300 xp a 10. szinthez. Mit tegyek? Hogy tudnék pénzt szerezni vagy sárkányt növeszteni (pénzért vásárolni nem akarok és nem mukodik a tuzfulyos trukk se :()? Kérlek segatsetek! Már ott tartok hogy kitörlöm a fenébe! :( Lehetetle teljesíteni a feliket és tudom hogy gyujtenem kellett volna de nem gondoltam hogy ez lesz! :( (ha számít 13 szintes vagyok) Előre is köszi a válaszokat!

2015. szept. 26. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az isten haragja az a "feli"?
2015. szept. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
feladat...
2015. szept. 27. 09:07
 3/6 anonim válasza:
ha bemész a farmra, akkor ott van egy ilyen áruskocsi, vagy nem tom mi, és azon vannak áruk (pl dragon nip, corn) amit ha kitermelsz és eladsz, akkor gyűjthetsz pénzt. Van, h nem túl nagy a nyereséged, de én néhány nap alatt 6000 aranyat kerestem vele :)
2015. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Wow thanks:))) es eladni hogy lehet? Meg elegnbena vok XD
2015. nov. 12. 16:48
 5/6 A kérdező kommentje:
Eleg bena* sry telon nehez XD
2015. nov. 12. 16:50
 6/6 anonim válasza:
úgy lehet eladni hogy a farmodban van egy olyan kis kocsi szerűség és ha arra rákattintasz akkor kiadja hogy mit kell gyűjtened és mit adhatsz el. ezért kapsz xp-t és pénzt is.
2015. dec. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!