Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jó a Silverlight?

Miért nem jó a Silverlight?

Figyelt kérdés
Chrome-ot használok és kiadja, hogy frissítsem a Silverlight-ot, de letöltésnél, rögtön kiadja, hogy már rajta van a gépemen a legújabb verzió. No, sebaj, ez Chrome nem vagyok meglepve. Megyek a Firefox-ra, ugyan ez a helyzet. Úgy olvastam, hogy az Internet Explorer-be be van építve ez a Silverlight, így működni fog. Eddig IE-en néztem olyan videókat, ahol Silverlight kell, mert simán vitte, de már az Explorerrel is ugyan az a gondom, mint a fent említett böngészőkkel. Mellesleg az Operával is megpróbáltam, de ugyan az lett az eredmény... Mit lehet ilyenkor tenni? Találkozott már valaki ezzel a problémával, ha igen, hogyan sikerült megoldani?

2015. szept. 26. 13:37
 1/1 szántóvető ***** válasza:
próbáld meg ezt hátha segít. [link]
2015. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!