Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Wordnek vagy bármely más...

A Wordnek vagy bármely más szövegszerkesztőnek létezik olyan funkciója, hogy pl 10 ezer személy nevét ABC-sorrendbe teszi?

Figyelt kérdés
lehet akármi is az, csak fusson Win7 alatt ... és végeredményként ki lehessen listázni dokumentum formájában, ennyi a lényeg.
2015. szept. 27. 09:44
 1/5 horex ***** válasza:
Word Táblázat-Sorba rendezés, új ablakban Bekezdés-Növekvő vagy csökkenő OK
2015. szept. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi csak sajnos ez nem oké nekem, mivel most egy példát mondok:

Van egy netes adatbázis pl, ahonnan kijelölök 1000 nevet és át kell copyznom valahova, máskülönben borzalmas egy munka lenne azt egyenként átvinni. na erre viszont az excel nem képes ha jól tudom. a word lenne képes, ezért szerettem volna elsősorban azt, mert ott beillesztés után is szerkeszthető a szöveg, de úgy tűnik, abban tényleg megoldhatatlan :(

2015. szept. 30. 05:40
 3/5 horex ***** válasza:

Kevés volt az info és Word


Dehamár Excel és nem vagyok menő benne :)

Szinte minden importálható Excelbe ha már az adatbázis copy/lekérdezés megvan. Nem tudom milyen adatbázis, de ha netes feltételezem SQL


Javaslom nézd át ezeket az infókat

[link]


[link]


ftp://ftp.hp.com/pub/printers/mfps/ews_help/help/hu/help_sab_ImportExport.html


[link]

2015. okt. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

sajnos nem megy, egyébként többféle adatbázis, és tudod az a gond itt, hogy tele van ábrákkal, mindenféle formázásokkal a névsor, és ezért nem tudom pl beilleszteni egy excelbe.


igazából mindegy miről is van szó, pl. sportszövetségi weblap névsoráról vagy akár legjobb példaként mondom a facebook ismerősök listáját ha wordbe szeretném copyzni, ill. excelbe is oké, csak ugye mit kezd a képekkel pl (az se oké, ha tömörített mappába lekérem az adatokat, ugyanis valamiért pont az ismerősöket sosem sikerül neki összegyűjteni, hihetetlen ....). Erre pl van ötleted? köszi

2015. okt. 2. 18:35
 5/5 horex ***** válasza:

Nem tudok többet segíteni én sem vagyok egy guru.

Úgy tűnik te nem egy adatbázissal szenvedsz, hanem egy honlaprol, legyen az akár fészbuk, szeretnéd a neveket kidszedni

Ha nem férsz hozzá magához az adatbázishoz, akkor nem fog menni.

2015. okt. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!