Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel lehet átalakítani az...

Jozsoo kérdése:

Mivel lehet átalakítani az SRT fájlt, úgy, hogy a hibásan megjelenő ékezetes betűk helyesen jelenjenek meg? Például az É helyett, egy ilyen van: ‰, az ö helyett meg ez:¶ .

Figyelt kérdés
Tudom, hogy UTF-8 a megoldás de mi tudja ezt úgy, hogy utána rá tudjam égetni a filmre? A word megcsinálja pillanatok alatt de azt nem tudom a konvertáló prpgramba berakni.
2015. szept. 27. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Csere funkció van a jegyzettömben is. fogod kicseréled azt a 6-8 ékezetes karaktert
2015. szept. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem 6-8 -ról van szó! Egy két órás filmhez legalább 250-300 sornyi felirat van.
2015. szept. 27. 19:10
 3/8 anonim ***** válasza:
notepad++-al alakítsd át a kódolást
2015. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez jó! Ez a notpados dolog működik! Köszönöm szépen!
2015. szept. 27. 19:38
 5/8 anonim ***** válasza:

jegyzettömb

ctrl+h, mit akarsz mire cserélni, majd az összes cseréje gomb :)

2015. szept. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaj, kérdező, ne értetlenkedj. A 6-8 a 6-8 féle magyar ékezetes betűre vonatkozik. Csere funkcióval cseréld át azt a 6-8 krix -kraxot a megfelelő ascii karakterre.


Ennyire nem lehetsz gyépés,már bocsáss meg :D

2015. szept. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolom azt tudod, hogy tök mindegy hányszor szerepel, egy-egy krix-krax, mert lecseréli egy gombnyomással az összeset amit talál benne.


6-8-szor kell lecserélni, beírni a keresés és csere ablakba.


Így már érthető miért 6-8-szor kell csak megcsinálni?

Annyira senki sem hülye hogy ne az "összes cseréje" gombra kattintson :D


Remélhetőleg te sem.

2015. szept. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő tanácsokat! Közben én is rájöttem, hogy, hogy kell érteni a 6-8-at de mivel még ezt a funkcióját nem használtam a jegyzettömbnek, egy kis idő kellett hozzá.
2015. szept. 29. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!