Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 2015 őszétől meg lehet egyálta...

2015 őszétől meg lehet egyáltalán venni Magyarországon az Elder Scrolls online játékot?

Figyelt kérdés
Végignéztem rengeteg boltot, de egyiknél se volt készleten az áru. 70 gigabyte-ot meg nem szívesen töltenék le, mivel lassú az internetkapcsolatom.

2015. szept. 28. 13:24
 1/5 CspCsj ***** válasza:

Ha meg is veszed, itt egy lista a kiadott frissítésekről és azok méreteiről:

[link]


Az utolsókba belenéztem, de ha a többi is ilyen méretű, akkor inkább egyből netről telepítsd, talán még kevesebb is lesz a letöltés.

2015. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gond az internetes vásárlással még az is, hogy 7000 forinttal drágább, mint itthon megvenni.
2015. szept. 29. 13:47
 3/5 CspCsj ***** válasza:

A g2a.com oldalon már 6500 Ft körül kapható kulcs.

[link]

2015. szept. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos itt nem enged Erste Bankos kártyával fizetni.
2015. szept. 30. 21:25
 5/5 CspCsj ***** válasza:

Csinálj PayPal fiókot:

[link]

Utána kétféleképpen vásárolhatsz vele:

- társítod hozzá a bankkártyádat és minden vásárlásnál aktuális árfolyamon vonja az eurót/dollárt stb.

- megadsz bankszámlát és mindig annyit utalsz rá amennyit levásárolnál (először kicsit többet, mivel így nem használtam - hátha a rendszer levon egy keveset, és ne kelljen mégegyszer utalni, - legközelebb már tudni fogod és ha nem von le semmit, akkor annyival kevesebbet utalsz)


Útmutató rengeteg van:

[link]

2015. okt. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!