Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A tegnapi frissítés óta...

A tegnapi frissítés óta indítás után lefagy a windows. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

windows 7-em van, tegnap reggel frissített, kaptam egy windows 10-re frissítés ikont a tálcára, és betöltés után szinte azonnal teljes fagyás...


csökkentett módban próbáltam helyreállítani rendszervisszaállítással, azóta bármilyen módban indítom, szürke háttéren van egy egérmutatóm (semmi más) - viszont nem fagy le:D


telepítővel is próbáltam már javítani, hiába. van egy még eggyel korábbi visszaállítási pont, amit ki szeretnék próbálni, csak nem férek hozzá

külső programmal helyre lehet állítani? és ha igen, hogyan?


2015. szept. 29. 01:11
 1/8 A kérdező kommentje:
nem szeretném újrarakni, mert 400GB-nyi programot kéne telepíteni, javarészt internetről szedve
2015. szept. 29. 01:14
 2/8 anonim ***** válasza:

3 lehetőség van

- rendszer visszaállítás (ha van)

- vársz egy frissítést ami javítja a jelenlegi hibát

- újrarakod

2015. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
arra irányult a kérdés, hogy a rendszer visszaállíítását külső programmal is el tudom-e végezni? van egy korábbi visszaállítási pont, de nem férek hozzá a windowsból, mivel nem tölt be az asztal
2015. szept. 29. 11:14
 4/8 anonim válasza:
Próbáld a feladatkezelővel elindítani az exploler.exe-t és akkor hátha.
2015. szept. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem reagál semmilyen parancsra, így nincs feladatkezelőm sem... épp csak a Num- Caps- és ScrollLock-ot tudom ki-be kapcsolni, illetve a kurzort mozgatni
2015. szept. 29. 19:10
 6/8 A kérdező kommentje:

na... most már hamarabb megáll a történet, de legalább van hibakód, amiből kiindulhatok


0xc0000225


ha lesznek fejlemények, mindenképp írok

2015. szept. 29. 19:31
 7/8 A kérdező kommentje:
bocsánat, a hibakódot akkor írja ki, ha egy másik windows-t indítanék, aminek már a partícióját is letöröltem (mégis mindig kiteszi az OS választó menüt)... hiába raktam többször is újra a másikat, és állítottam át aktívra a partíciót, mindenáron a régi nem működőt tölti be... szóval a probléma marad a régi, hibakód nélkül
2015. szept. 29. 20:14
 8/8 A kérdező kommentje:
ja, és a windows telepítővel valamiért nem tudom kiválasztani az oprendszert a visszíállításhoz... azt írja, hogy a helyreállító lemez nem kompatibilis a windows verziójával (pedig azzal telepítettem)
2015. szept. 29. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!