Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért dob le mindig az asztalr...

Miért dob le mindig az asztalra nagy képernyős programoknál?

Figyelt kérdés
Játszok valamien játékkal legyen az pl (GTA V) és idő közönként (kb percenként) ledob az asztalra. Virus írtást is csináltam amiket talált virusokat kitöröltem de még mindig ledob. Segítsetek!

#Ledob az asztalra
2015. szept. 29. 16:47
 1/8 A kérdező kommentje:
kihagytam azt is hogy ha nagy képernyőben nézek egy videót pl akkor megjelenik a tálca, és 2 hetente kezdte el
2015. szept. 29. 16:52
 2/8 anonim ***** válasza:
vírus/malware, "amiket talált virusokat kitöröltem" gondolom azt jelenti, hogy hemzseg rajta, szóval inkább újraraknám, víruskeresőt és tűzfalat pedig telepítenék.
2015. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már nincs rajta vírus mert vírus írtáskor letisztítottam és letöröltem róla, tűzfal meg van
2015. szept. 29. 21:57
 4/8 A kérdező kommentje:
És azt elfelejtettem mondani hogy WIfiről játszok nem lehet hogy az lehet a gond?
2015. szept. 29. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:
nem, semmi köze hozzá. Nagy eséllyel vmi program (vírus) elveszi a fókuszt.
2015. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És azt hogy tudom kiiktatni ? Volt már ilyenem ott a feladatkezelőben megtaláltam a virust kiiktattam akkor jó volt most nincs ott semmi más csak Rendszer meg pl skype ilyenek. Valami ötlet?
2015. szept. 30. 15:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Futtatás - msconfig, majd ott az automatikusan induló programok között halászgatsz. Vagy megtalálod v nem.
2015. szept. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ott kikapcsoltam mindent ami nem kellett de még mindig kidob akkor mi lehet a gond?
2015. szept. 30. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!