Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jelenleg melyik játéknak van...

Jelenleg melyik játéknak van a legszebb grafikája?

Figyelt kérdés
Valami hiteles infót tudtok erről? Még mindig a Crysis 3?
2015. szept. 29. 18:48
 1/8 anonim válasza:
Real Life-nak :) Amúgy a The Witchernek szerintem.
2015. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
*The Witcher 3
2015. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

én azt mondom nincs legszebb, mert:


van akinek az egyszerű sima grafika jön be, vagy csak a részletesebb, van akinek mind kettő


+


melyik játéknak mi áll jól (persze meglehet hogy mindkettő jól áll neki)

2015. szept. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég relatív. Nekem pl a GTA 5 gyönyörű valakinek a Witcher 3 valakinek meg a Battlefield. Erre egyértelmű válasz nem nagyon lesz.
2015. szept. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mindegyik játékban meglátom a hibát grafikailag például a földet a bokrokat még igen sok játékban elégé gagyin modellezik le.
2015. szept. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem eddig a FarCry 2-nek tetszett a legjobban a grafikája.

Nincs igazán legszebb, inkább típusok vannak: Legstílusosabb, legrealisztikusabb, stb.

2015. szept. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Illetve a Watch_dogs grafikája Ultrán, amikor éjszaka van és esik az eső. Annál szebbet még nem láttam.
2015. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs erre egyértelműen kijelenthető válasz, hiszen mindenkinek más a szép (valaki a fotó realisztikus látványra gyúr, van aki a művészi értékeket kedveli jobban esetleg a meseszerű vagy a futurista képi világért van oda). Nyilván számít a részletesség és a modern effektek ügyes használata, de végeredményben az az igazság, hogy nem a grafika teszi a játékot első sorban. A lehengerlő történet, az izgalmas küldetések és az élvezetes játékmenet maga mögé utasítja a csilivili képi hatásokat.

Sok játékot fel tudnék sorolni, aminek tetszett a grafikája is és ezek teljesen különböző kinézetű játékok lennének. A Crysis 3 ugyan valóban nem csúnya, de soha nem tekintettem rá úgy, mint a legszebb játékra. A sorozat első része a maga idejében még megkaphatta volna ezt a címet, annyira kiemelkedő volt, de a Crysis többi része már nem okozott fele ekkora áll-leejtős érzést sem. Legalábbis bennem nem hagyott mély nyomokat (nem volt csúnya, nem azt mondom, de visszaraktam a polcra és utána néhány élvezetes játék után már el is felejtettem, hogy van olyan, hogy Crysis 3).

2015. szept. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!