Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek az AVG Internet...

Szerintetek az AVG Internet Security mellé, még milyen más biztonsági szoftvereket érdemes telepíteni a Windows7 op. Rendszerhez?

Figyelt kérdés

2015. szept. 30. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Én évek óta nem használok semmilyet ha tudod mit csinálsz ezek felesleges dolgok csak lassítják a géped.
2015. szept. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem érdemes halmozni a biztonsági szoftvereket, mert csak foglalják a helyet, lassítják a gépet, ráadásul a különböző gyártók szoftverei csak megzavarják egymást, nem tudnak megfelelően működni. Ezért van az, hogy sok szoftver esetében a telepítéskor törlődnek a már gépen lévő egyéb biztonsági programok.


Egy vírusirtó elég a gépre, minden mást törölj le, ne rontsák a hatásfokot. Emellett ésszel kell netezni, és nem lesz gond.

2015. szept. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Raktam fel még egy olyant hogy Malwarebytes Anti-Malware programot.Ezt beállítottam hogy ne induljon a Windows-al,hanem amikor úgy gondolom lefuttatom.Szerinted?
2015. szept. 30. 09:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Malwarebytes free maradhat,alkalmankent futtatni.


Viszont AVG-vel kicsit melle fogta szerintem,bar te ismered a netes szokasaid is.

2015. szept. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem a netes szokásaim az ami miatt az AVG mellet döntöttem,hanem mert mindenfele azt olvastam hogy ez a legmegfelelőbb,legjobb,mostanában.Te miért mondod hogy vele melléfogtam?
2015. szept. 30. 16:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Malwarebytes free,ESET Online Scanner,Adwcleaner. Én ezeket szoktam használni kiegészítőnek, mert ezek nem használnak a háttérben semmi erőforrást és megbízhatóak.
2015. okt. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Avg termekek reg nem a legjobbak mar.Bar nincs is legjobb,inkabb ugy irom,hogy nem a legkiemelkedobb a vecelmi szintje.

Inkabb egy Eset Smart Security vagy Nod32 ha csak virusirto kell..ezeket magazinos koddal lehet hasznalni is igy eredeti.Jobban jar vele az ember.Vagy egy mezei Avast free-vel is amit en ugyan nem szeretek,de soknak megfelel azis.

2015. okt. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,gondoltam is hogy nem olyan válaszokat kap az ember ilyenkor,hogy max. három víruskereső lesz majd a listán.Mindenkinek az a jó amit használ és kitapasztalta,hogy az a megfelelő számára.Ezt a kérdést feltettem,hogy ilyen,és ehez hasonló hozzászólásokat kapjak.Köszönöm a tippeket,a tapasztalatmegosztást.
2015. okt. 2. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!