Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan photo shopot...

Tudtok olyan photo shopot (okat) mondani, ahol meg lehet változtatni a haj és a szem színét? De úgy hogy a haj formája ne változzon meg, csak a színe a saját hajformámmal.

Figyelt kérdés
Android-os alkalmazás kéne a telefonomra.
2015. szept. 30. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem nehéz a kérdés, mert Photoshopból csak egy létezik.

[link]

2015. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
#1 Nem is igaz. Ott a Photoshop 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, CS, CS2, CS3, CS4, CS5, CS6, és még ki tudja mennyi.
2015. szept. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"De úgy hogy a haj formája ne változzon meg, csak a színe a saját hajformámmal."

Ez a haj formája változzon/ne változzon egy kicsit bekavar a "képbe" :)

2015. okt. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most mit kell értetlenkedni, világos, hogy csak a haj színét akarja megváltoztatni.
2015. okt. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tabaki ***** válasza:

@#3:

Szerintem egyszerű redundanciáról van szó, vagyis Kérdező azt szeretné, hogy a hajának csak a színe változzon, a formája ne, ezt akarta még hangsúlyozni az ismétléssel.


Normális Photoshop nem várható Androidra, de egy professzionális szoftver nem is arra való, hogy ujjal böködjék egy tízcentis képernyőn. Itt találsz linket valami androidos Photoshopra, csak azt ne várd, hogy ugyanazt tudja, mint az igazi:

[link]

Szerintem nézd meg a többi ajánlott képszerkesztőt is, hátha találsz alkalmasabbat. Nem esik le a karikagyűrű az ujjadról, ha nem pont Photoshopot használsz.

2015. okt. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lajos54 ***** válasza:

Értem én az első válaszadót! Sokan minden képszerkesztőt photoshopnak neveznek. Pedig ez olyan, mintha minden autót Skodának hívnánk.


Egyébként az ilyen kérdéseket nagyon szeretem. Csak be kellene írni a kérdés lényegét a Google-ba, és sokkal hamarabb lehetne sok-sok választ kapni...

Például:

[link]

2015. okt. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 nagyon sokszor van az hogy egy mtermék összefonódik egy márkanévvel. Ilyen pl a Bobby, vagy a. Jaffa.
2015. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tabaki ***** válasza:

@#7:

Persze. Aztán amikor kiderül, hogy marhaság volt merő tájékozatlanságból egybemosni a dolgokat, akkor jön a szőke kóla, a madaras Tesco, meg az androidos Photoshop...

2015. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg amúgy is, ki f**zom az a Bobby?
2015. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!
2015. okt. 2. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!