Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történt a tálcával?

Mi történt a tálcával?

Figyelt kérdés
Hirtelen, egyik pillanatról a másikra minden ablak vagy túllóg a tálcán vagy el is takarja azt teljes egészében. Ilyet eddig még soha sem tapasztaltam, de nagyon idegesítő. Tulajdonképpen a tálca teljesen funkcióját vesztette csak az ALT+TAB-al tudok váltani az egyes ablakok között, ami nem éppen a kézre álló kezelés iskola példája. Egy szó mint száz, hol a hiba a mátrixban és ami még ennél is fontosabb hogy lehet helyrehozni?

2015. okt. 2. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:

nem halt be az explorer.exe? Az a tálcát is kezeli.


Indítsd újra ha nem fut. futtatás és írd be hogy explorer.exe


ellenőrizni meg a feladatkezleőben tudod

ctrl+shift+ESC

és a folyamatok lapfülön

kattints a "programkód neve" oszlopnévre hogy sorba rendezd név szerint és keresd ki az explorer.exe-t


ki is lőheted jobb gomb rá és Folyamat leállítása. Akkor eltűnik a tálca.


Újraindítani meg a start menü futtatás vagy WIN gomb + R

és beírod explorer.exe nyomsz egy entert.



Igazából nem értem ezt a túllógnak az ablakok dolgot, egy screenshot sokat segítene vizualizálni a dolgot :)

2015. okt. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! A probléma sikeresen megoldódott! Futtattam egy CCleaner-t és töröltem a Ablakméret gyorsítótár tartalmát. Újraindítás. Aztán minden ment papírforma szerint.
2015. okt. 4. 01:35
 3/3 69Ádám69 válasza:

Probléma megoldva:

Parancssorban le kell futtatni egy:

chdsk-t és dism......exe-ét

Ha valakinek ilyen probléma adódik írjon :)

2015. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!