Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 2007-es outlookban kérném a...

A_young kérdése:

2007-es outlookban kérném a segítségeteket: másik géphez ültem át, így a beérkezett levelek némileg másképp néznek ki, apróság, de szeretném, hogy a régi beállítás maradjon, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Régi:

[link]


Új:

[link]


a középső részre gondolok, ahol a réginél a feladó alatt jelent meg a tárgy, míg az újnál mellette, és sehogy se tudom átállítani)


Köszönöm előre is a segítséget!



2015. okt. 2. 08:16
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nézet -> Olvasóablak -> Jobb oldalon látszik. Namost ez magyar (és Office 2003), angolul nem vagyok biztos a menük pontos nevében: View (ez megvan) -> Reading Pane -> Right, ilyesmit keress.
2015. okt. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi, de sajnos nem ez a megoldás :( mindkét esetben a jobb oldalon van az olvasóablak, az én problémám, hogy ahol a leveleket megjeleníti (feladó, tárgy, érkezett, stb.), ott egymás alatt szeretném a feladót és a tárgyat, ahogy a "régi" esetében.


Köszi mindenesetre!

2015. okt. 2. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően az egyik probléma, hogy nem ugyanolyan ablakot fotóztál le. A réginél a bejvő levelek ablaka van, ahol a leveleknek van feladója, tárgya stb. Az újnál híváslistát fotóztál, ahol nem levelek vannak.
2015. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!