Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell újratelepíteni a...

Esztroj kérdése:

Hogyan kell újratelepíteni a gépet?

Figyelt kérdés
Ameddig tudom, hogy win 7 a lemezen, újraindítás, felrakom a rendszert. Na most itt jönne igazából a kérdés, hogy mire van még szükségem, és mennyit kell feltelepítenem, hogy a többit már arról a gépről le tudjam tölteni?

2015. okt. 2. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs másra szükség, maximum a számítógéphez kapott driverek telepítőlemezére.
2015. okt. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez már rosszul kezdődik...

Javasolt egy informatikus felkeresése és az ügy átadása részére...

2015. okt. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hypno ***** válasza:

A hálózati kártyát kell működésre bírnod ahhoz, hogy le tudj tölteni.


Azért ezt jellemzően úgy szoktuk csinálni, hogy előre letöltünk minden szükséges drivert és az alap szoftvereket. Mindet felmásoljuk egy pendrive-ra, vagy egy újraírható lemezre, és arról telepítünk.

2015. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szántóvető ***** válasza:

esküszöm nem értem a kérdést.szóval a lemezről bootolsz,újraformázol,felmászik a win a gépedre.utána drivereket kell felrakni.(C:)win/system32/driver store/file repository-itt vannak a jelenlegi drivereid,átmásolhatod őket egy külső tárolóra még a telepítés előtt.telepítés után pedig frissítéseket keresel erről a külső adattárolóról:eszközkezelő,és átzongorázod a hardvereket,illesztőprogram frissítés,keresés számítógépen,itt kiválasztod az adattárolódat.

vagy egyszerűen csak megnyitod a hibaelhárítót és eszköz konfigurálása,ekkor magátol megkeresi a drivereket a neten.ha szerencséd van meg is találja.

2015. okt. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat
2015. okt. 2. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!