Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A GTA San Andreashoz van kód?...

A GTA San Andreashoz van kód? A többi lent! ---->

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 09:01
 1/9 A kérdező kommentje:

Az angyalbőrben című küldetéshez, van olyan kód hogy a katonák eltünjenek onnan, miközben pakolom a teherautóba a targoncával a dobozokat?

Mert amire felpakolom addigra megölik Ryder-t!

Légyszi ha van ilyen kód,küldjétek már el.Mert annál gyorasabban nem tudom pakolni a dobozokat , mint ahogy eddig is csináltam.

Vagy ha nincs olyan kód, akkor valami taktikát vagy stratégiát mondjatok hogy hogyan lehet teljesíteni azt a küldetést, anélkül hogy Ryder-t megölnék a katonák.

Értelmes válaszokat várok!:)))


Elöre is köszz midnenkinek :))))))))))))))))))))))

2010. márc. 15. 09:06
 2/9 anonim válasza:
Addig ne nyitsd ki a kaput Ryde-nak még a targoncával hátulrol oda nem hozod a dobozokat ahova majd beparkol a teherautó!
2010. márc. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még 1, megoldás : Ha csak látod hogy jönnek közel a katonák egyből álj ryder elé (te életed fogy, ez akkor jó ha van páncél) vagy egyszerűen lödd porig te a " hétvégi katonákat "
2010. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi.

Már átjutottam.

Most a ott tartok hogy freddyt kell elkapjam és megölni :S de nem birom utolérni a motorall.

te hogy tudtad elkapni?

2010. márc. 19. 14:59
 5/9 anonim válasza:

Csak kövessed motorral, aztán megáll magátol 2haverjánál és möglheted

első vgayok

2010. márc. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oké köszi
2010. márc. 20. 11:26
 7/9 anonim ***** válasza:
azt nem tudjátok megmondani hogy miútán megcsináltam a cézár szerelme küldit a következő ralis küldihez is kel az a lowrider car csakhogy nekem felrobant mitcsináljak mert hát nagyon nem akarom a sweet csajától újrakezdeni
2010. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
menj és mentsd el -.-
2010. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsónak!: már réges rég tulvagyok azon a küldin!!! -.-"
2010. júl. 5. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!