Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Működik az Xposed Framework a...

Működik az Xposed Framework a Custom ROM-okon?

Figyelt kérdés
Telepítettem régebben a HTC Desire x telómra egy Custom ROM-ot(mysensedx-rc3.5), de szeretném a Statusbar ikonjait testre szabni, esetleg színét megváltoztatni. Azt olvastam fórumokon, hogy ezt Xposed Frameworkkel lehet. De! Működik az Xposed a gyáritól eltérő ROM-on?? Esetleg van más megoldás a Statusbar(bocsi, nem tudom a nevét magyarul)ikonjainak cseréléseére?

2015. okt. 2. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
AOSP alapúakon szerintem működik, CM kevésbé valószínű
2015. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez egy hasonló ROM, mint agyári, csak tartalmaz pár extra funkciót, több animációt, tehát ilyen kis finomságokat, de egyébként olyan, mint a gyári. Mit jelent az, hogy AOSP és hogy CM? Olvastam már máshol is, de valahogy mindenhol olyan egyértelmű, de én egyiket se tudom, hogy mi. Elmagyarázná valaki pls?
2015. okt. 3. 12:55
 3/4 anonim ***** válasza:
AOSP az ami a gyárin alapul, CM az a CyanogenMod valamelyik verzióján. Elmondásodból ítélve neked AOSP van, szal próbálkozz nyugodtan, de azért mindig legyen egy backup-od.
2015. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a ROM Htc Sense alapú, de nem baj, ráraktam, és mennek a modulok, mint a kisangyal. Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2015. okt. 10. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!