Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Krita-ban hogyan lehet textúrá...

Krita-ban hogyan lehet textúrát beilleszteni?

Figyelt kérdés
Alapértelmezetten nekem bal felül vannak, de sehogy sem tudom őket használni. Csak úgy tudom, ha letöltök egyet netről, azt megnyitom egy új rétegben és elhalványítom.

2015. okt. 3. 12:52
 1/9 tabaki ***** válasza:

Nekem meg fogalmam sincs, miről beszélsz, legkevésbé a végét. Ha esetleg a patternekről beszélünk, akkor úgy látom, azok a jobb oldali panelon a kijelölt rajzelem Fill tulajdonságai között, a Pattern gomb lenyomására megjelenő legördülő menüből választhatók.

A bal felső izében szerintem csak az általános kezelés van, hozzáadás a készlethez, vagy törlés, effélék.

2015. okt. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tabaki ***** válasza:
+ ...legkevésbé a végét ÉRTEM. Stb.
2015. okt. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó, igen, pattern.. Bocs de nem igazán segítettél. Pont az a baj hogy tudom hol vannak, de nem tudom hogyan kell őket használni, hogy meg is jelenjenek a képen, mert akárhova kattintok nem csinál semmit, nem tudom használni, még nem is használtam de nagyon kellenének.. azért nem tudom mert senki nem tanított rá, midndenre nekem kellett rájönnöm de itt sajnos már elakadtam. Mindenesetre, köszönöm a választ.
2015. okt. 3. 20:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul: [link]
2015. nov. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

talán itt is találhatsz választ [link]

ajánlom, hogy keresgélj Youtube tutorialok között is, hátha más is foglalkozott ezzel a kérdéssel.

És kitartás, menni fog ez! :D

2015. nov. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Waaah nagyon szépen köszönöm!!! :D :D :D
2015. nov. 6. 20:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Szívesen! Sikerült megtalálni a választ a kérdésedre? :D
2015. nov. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, kifejlesztettem egy módszert és tökéletesen működik ^^ Köszönöm szépen :D
2015. dec. 31. 14:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Oké! Nincs mit!
2016. jan. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!