Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » War thunder ingyen arany sasok?

War thunder ingyen arany sasok?

Figyelt kérdés
Van egy video a youtubeon amiben letolti a BlueStack programot (aki nem tudná az egy olyan program amiben andoid játékokat tudsz letolteni és használni) és letelepíti a Free war thunder eagles alkalmazást majd abban bejelentkezik egy google fiókkal és néz pár videót és írja neki ki hogy ennyi és ennyi golden eagle-je van utánna megadja az emailt amit a war thunderbe használ és azt mondja hogy pár órán/percen belul át utalódik a golden eagle-k és ez valyon nem csapda hogy megadod az emailod és feltorik az accountodat (nem tudom vane ilyen állítólag van) és ha mukodik is akkor ingyenes??

2015. okt. 4. 07:46
1 2
 1/11 Gugu Gabor ***** válasza:
Természetesen működik a warthunder fejlesztői hülyék és ha van egy ilyen hiba a rendszerükben akkor nem javítják ki
2015. okt. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szinte biztos átverés... Ha azonnal menne, akkor talán, de minden ilyen ahol várni kell, csak azért kell hogy addig legyen idejük "intézkedni" az account lopással kapcsolatban. És persze a video nézés meg arra van hogy még pénzt is csinálj nekik.
2015. okt. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
É
2015. okt. 4. 09:27
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam
2015. okt. 4. 09:27
 5/11 A kérdező kommentje:
csak a play arúházban a kommentek mind arról szólnak hogy nekik mukodik
2015. okt. 4. 09:28
 6/11 anonim válasza:

Működni működik, de sajnos max csak kettő accról lehet trükközni, a harmadiknál már blokkolják az emailt amire küldik!

[link]


Az egyik haveromnak is összeszedtem több mint 1000 aranysast, viszont rá ment egy napom xD

2015. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és ingyenes??
2015. okt. 4. 18:30
 8/11 anonim válasza:

Ha csak az appokal kell foglalkozni, a "WEB"es surveyek egy nagy átverés ,lehetetlen megcsinálni őket!

Csak is a zöld ikonokkal ellátott dolgokat kell csinálni!

2015. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 PLaj2 válasza:
Szia! Igen működik. Ha valaki kéri, el tudom küldeni a módját. Készítettem, hozzá egy dokumentumot is. Csak az a kérésem, hogy az én invitáló kódomat használja az aki frissiben áll neki aranyozni.
2015. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia! Igen működik én is láttam ezt a videót sőt meg is csináltam ingyenes és működik is egyik barátom is meg csinálta ! gondolom erre célzol : https://www.youtube.com/watch?v=6pZdj2fAL5A
2015. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!