Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » L. A. Noire magyarítás,...

L. A. Noire magyarítás, akadás probléma? (többi lent)

Figyelt kérdés

A steames változata van meg a játéknak, és sehol sem találtam erre a problémára megoldást, sajna.

A complete edition van meg, és mikor feltelepíteném a játékhoz a magyarítást, akkor azt dobja ki, hogy a DLC fájlok hiányoznak. A játékban tökéletesen működnek a + DLC ügyek, csak ugye azokat német nyelven írja. Próbáltam már mindent, újratelepíteni a DLC-ket, stb, de nem nagyon sikerült, mivel még mindig ugyanazt írja ki.


Akadás probléma:

A játék gépigényének megfelelő gépem van, és elvileg futnia kéne.. Mindent levettem performancera, weboldalakat, videókat is néztem arról, hogyan lehetne kicsit feltornázni az FPS számot. Egy kicsit sikerült is, de még mindig nem olyan élvezhető, laggmentes, mint amilyennek kéne lennie. Beírtam parancsokat a command lineba, azok vitték fel gondolom egy kicsit az FPS-t, mivel régebben nem futott így. A gépem nemrég lett újratelepítve (kb 2 hete).

A konfigom:

AMD Athlon 7850 dual-core 2,8 ghz-s processzor

Ati Radeon 4670 1gb-os vga

2gb ddr2 ram


2015. okt. 4. 14:30
 1/3 Csori96 ***** válasza:
Magyarítás - Ha a mellékelt leírás alapján telepíted a magyarítást, akkor a DLC-k feliratai is magyar nyelven fognak megjelenni.
2015. okt. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az meg is volt, de miután telepítettem, a végénél azt írja ki, hogy nincsenek meg a DLC fájlok, pedig lent van a DLC, és a játékon belül tudok vele játszani..
2015. okt. 6. 17:38
 3/3 Csori96 ***** válasza:
A DLC fájljait warez verzióból szerezted be?
2015. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!