Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel ....

Van olyan program amivel . Wlmp fájl átlehet konvertálni . Wmw fájlá?

Figyelt kérdés
A windows video makerrel csináltam videót. Néztem videókat, hogy hogy kell átkonvertálni de nem tudom, mert azt írja hogy a sérült az egyik fájl. Mit csináljak?

2015. okt. 4. 16:42
 1/3 kvcsemmanuel ***** válasza:
Ezel videot,zenet konvertalni. Ingyenes es ingyenes freemake video converter
2015. okt. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:

Windows Movie Maker.

Én nem néztem videókat, ezért fogalmam sincs, hogy miféle praktikával akarod átkonvertálni, erre éppenséggel kitérhettél volna.

Minthogy a WLMP a Windows Movie Maker projektfájl-típusa, meg már amúgy is azzal csináltad, szerintem leghelyesebb, ha a videót is azzal rendereled le belőle a „Film készítése” vagy hasonló menüponttal.

Ha rosszul értem a szavaidat, és nem holmi konvertálással, hanem pont ezzel a rendereléssel kísérleteztél, amikor a hibaüzenetet kaptad, akkor rossz a Movie Makered, telepítsd újra.

2015. okt. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tabaki ***** válasza:

@#1:

Csakhogy a WLMP sem ez, sem az, hanem projektfájl, vagyis egy lista a felhasználandó fájlokról és a velük kapcsolatos teendőkről. Ennek az alapján kéne a Movie Makernek előbb még elkészítenie videót, addig a Freemake Video Converter jó eséllyel semmit nem tud vele kezdeni.

2015. okt. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!