Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mac OS X operációs rendszerhez...

Mac OS X operációs rendszerhez milyen hardver konfiguráció szükséges. Az én gépembe fel lehet telepíteni? : Asus b85mg, Intel G3258,4gb ddr3 ram, integrált videókártya.

Figyelt kérdés
Több ismerősöm Mac OS X -et használ Windows helyett és nagyon kíváncsi lennék rá hogy milyen az a rendszer. Csak nem tudom mik a feltételek ahhoz hogy fel tudjam telepíteni. (OS X El Capitan-ra gondoltam.)
2015. okt. 5. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kell vele gányolni nem éri meg.
2015. okt. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezen elméletileg menni fog.
2015. okt. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá akkor ne kezdj bele.Ha a Windows-t szeretnéd lecserélni akkor használj Linux disztrókat.
2015. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Windows 10 et használok igazából a kíváncsiság hajt elsősorban. Linuxot már kipróbáltam de nem igazán nyerte el a tetszésemet. Windowst , Linux telepítéssel gond nélkül boldogulok. Azonban Mac Os X még ismeretlen számomra. Miért körülményes a telepítése?
2015. okt. 5. 19:38
 5/12 anonim ***** válasza:

Hogy felvilágosítsalak:a linux az egy kernel melyre különböző disztrók épülnek melyek kezelhetőségben,hardware támogatottságban és sebességben különböznek.(meg még sok minden dologban ami lényegtelen)A Linux-ot nem tudod kipróbálni hanem csak a disztró-t ami arra épül.Ubuntu-t meg a Mint-en kívül létezik még több száz disztribúció:Debian,Arch,Slackware,OpenSUSE,CentOS,Puppy,AntiX,Red Hat stb...

Az OS X meg Macintosh-ra való.Van Hacintosh is de elég nehéz.Hozzáértés nélkül meg lehetetten.Tehát inkább keresgélj disztrókat amik megfelelnek neked mert nem éri meg OS X-et hegeszteni egy átlagos PC-re.(így sem lesz olyan stabil mint a Macintosh-on)Ha meg nem akkor inkább maradj a Windows-nál.

2015. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha minden kompatibilis, akkor nem az.

Itt megtalálsz mindent: [link]

2015. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#5: Asztali gépemen használtam egy darabig Mavericks-et, ugyanannyi volt telepíteni, mint egy Windows-t és semmivel sem volt rosszabb, mint a Macbookomon lévő verzió.

Ha szerencséje van és kompatibilis a hálózati kártya, valamint rendesen megy sleep módba és fel is ébred, akkor nem lesz vele gondja. Ez persze csak akkor derül ki, ha kipróbálta.

2015. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7.Szerintem akkor sem éri meg.Mert elég alacsony az esélye hogy jó.Egy próbát megér de még mindig azt mondom hogy:a PC-re Windows/Linux

Macintosh-ra OS X.

2015. okt. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha van egy üres fél órája, nyugodtan kipróbálhatja.
2015. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér.Nem akarok vitatkozni,ne érts félre.
2015. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!