Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van ez Windows telepítés...

Miért van ez Windows telepítésnél?

Figyelt kérdés
Pendrive-ról akarok Windows 7 64bit-et telepíteni, belemegyek a telepítésbe(pendrive-rol bootolok), és amikor odajutok, hogy válasszam ki, hogy melyik partícióra telepítse, kiírja, hogy nem találja az eszközt amelyen a windows telepítője van. Kihúzom, bedugom és úgy se ismeri fel!Egyébként ekkor az USB-s egeret sem ismeri fel(nem lehet ilyenkor használni)Valakinek valami ötlet?
2015. okt. 5. 12:47
 1/7 hypno ***** válasza:

Biztos hogy jó a telepítő pendrive?

Egyébként milyen alaplap?

2015. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó a pendrive!

Asus F550jx-dm020d laptop

2015. okt. 5. 13:01
 3/7 hypno ***** válasza:

Telepíts egy USB2 (nem kék) portról. A windows 7-ben nincs USB3 driver.


...és bogarászd át ezt [link] az írást.

2015. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
USUB 2.0-val sem működik :/
2015. okt. 5. 13:47
 5/7 hypno ***** válasza:

Akkor mégsem jó a telepítő. (Nem a pendrive, hanem a telepítő.)


Hogyan készítetted a telepítőt?

2015. okt. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ncore-rol töltöttem az évek óta megfelelően működő windows 7 ultimate 64-bit torrentet és a microsoft hivatalos programjával a Windows 7 USB/DVD download tool-al csináltam a telepítőt(utána megpróbáltam rufus-al is de ugyan ez a gond...)
2015. okt. 5. 13:55
 7/7 A kérdező kommentje:

Megoldottam DVD-rol...

Az volt a gond, hogy a Win7 nem ismerte fel egyik usb portot sem(telepítés után sem), és kellett külön drivert töltsek neki!Így most működnek!

2015. okt. 6. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!