Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek vírusos ez a játék?

Szerintetek vírusos ez a játék?

Figyelt kérdés

[link]


"PONT" helyett sima . és működni fog a link.


Feltelepítem a játékot, aztán indítanám el... ugye kéri hogy elsőnek frissítsem, rámegyek az updatera és kis idő után jelez a Norton, hogy valami nem stimmel.


Már tapasztaltam hogy a Norton minden kisdologra ugrik és karanténba rak mindent. Azon kívül, hogy kevés norton felhasználó használta a filet mást nem nagyon tudott indokként felhozni. Illetve mégis, de ez a 3 dolog nem tudom mit jelent:

-SONAR.Heuristic.132

-Trojan.Gen.SMH

-Backdoor.Graybird


Szerintetek valóban vírusos lenne? Valaki utána nézne hogy mi a véleményük a felhasználóknak erről torrentről (én nem tudom hol kell, pedig haver máskor mondta hogy írni is szoktak véleményt)? Elég sokan töltik le még mindig.


Egyébként annyit kivettem a torrent leírásából, hogy ha nem működik az update, akkor ki kell kapcsolni a vírusírtót.


2015. okt. 5. 18:59
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és még mielőtt mondja valaki, hogy vegyem meg a játékot, annak írom, hogy megvenném ha nem mobilnetem lenne... Ezt a tört játékot is úgy kaptam.

Csak az érdekelne, hogy valóban vírusos-e vagy pedig kikapcsolhatom a vírusírtót amíg az update befejeződik.

Igazából multizni nem akarok, márcsak a lassú netem miatt is, ezért inkább csak gépi játékosok ellen mennék.

2015. okt. 5. 19:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Kamu, nincs rendesen működő tört verzió belőle
2015. okt. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem, köszi
2015. okt. 8. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!