Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy játéknál pár meccs eltelté...

Egy játéknál pár meccs elteltével lefagy a gépem és nem tudok mit csinálni csak újraindítani. A videókártyám nvidia geforce 920m (nem GT, nem GTX). Már frissítettem is az illesztőprogramot de nem lett jó. Van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés

2015. okt. 7. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyeld a hőfokokat, nem biztos hogy vga, lehet hogy cpu probléma, de tényleg monitorozd a hőfokokat és nézd meg először is hogy a ventillátorok forognak -e.
2015. okt. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
melegszik a laptop
2015. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szántóvető ***** válasza:
minden laptop melegszik játéknál,ez így nem mérvadó.korábban is csinált ilyet?takarítva volt már?az aida-nak van stressz tesztelője és mutatja a hőfokokat is,érdemes lenne 1 órán át tesztelni a géped(bár én még nem próbáltam a progit,lehet hogy vannak jobbak is.)
2015. okt. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy pár hónapja vettem de tényleg nagyon melegszik.
2015. okt. 9. 14:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha segít megadom a márkát és a típust.
2015. okt. 9. 14:06
 6/6 A kérdező kommentje:
2015. okt. 9. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!