Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 gyari kepnezegetoje...

Windows 10 gyari kepnezegetoje valoban rossz? Erdemes lesz cserelni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem jó
2015. okt. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gifeket lejatsza?
2015. okt. 8. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
..jó kérdés :D már erre nem emlékszem mert 2 hónapja használtam Windows 10-et de arra emlékszek, hogy jó volt a képnézegető (Windows 8.1-en nem annyira jó :( )
2015. okt. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szamomra az egesz8.1 hulladek vot,bar amint lattni nem csak szerintem :D


Felkerult a 10 es lejatsza a gifeket,nem is rossz :-)

2015. okt. 8. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most rakom fel a 10-et :D
2015. okt. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak is tiszta telepítéssel érdemes másképp érhet egy kis vagy nagyobb baki majd :)
2015. okt. 8. 19:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen ezt észre is vettem :( a 8.1-ről való frissítés rossz! Nekem még egyszer sem sikerült mert mindig valami hibát ír ki. Mikor meg tisztán telepítettem még régen egy előző Win 10 letörlésével, mivel az hibát írt ki indításnál! Szóval 2. próbálkozás sem jött be nagyon a Win 10-el! Sokat fagyott le... Vissza is raktam a 8.1-et és 2 particióra osztottam az 1TB-os HDD-t szóval már egy esetleges újratelepítés nem okozna adatvesztést :D
2015. okt. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!